Megoldott

Graffitis KRESZ-tábla

FRISSÍTÉS: 2022.11.30.
XI. kerület Újbuda Önkormányzatának válasza: Budapest Közút feladata a letakarítás.
_____________________________

Kérem, tisztítsák meg!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bukarest u. 8-10

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Máté!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonság...
  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Letisztították, köszönjük!
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Iga
    ...
  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem, tisztítsák meg!"-ról "FRISSÍTÉS: 2022.11.30. XI. kerület Újbuda Önkormányzatának válasza: Budapest Közút feladata a letakarítás. _____________________________ Kérem, tisztítsák meg!"-ra.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admins@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. november 30., szerda 11:25
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from Varosuz5
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére