Megoldatlan

Megáll a víz a rázós úton

A Hamzsabégi út a Fehérvári és a Budafoki út közötti szakaszon végig tele van úthibákkal és vízmegállásokkal. Kérem, a teljes szakaszon újítsák fel az utat!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hamzsabégi út 14

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes válasza alpján, miszerint itt jelentős beruházáok és fejlesztések várhatóak a jövőben.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admins@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. december 1., csütörtök 12:53
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from Varosuz5
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hauszmann Alajos utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Megsüllyedt bejárat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére