Válaszra vár

Használaton kívüli betontömbök

Tisztelt Budapest Közút Zrt!

Kérem, vigyék el a járdáról.

Munkájukat nagyon szépen köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Kossuth Lajos utca 18

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megdőlt táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Lövőház utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült szegély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: Budapest Közút
    Jókai Mór utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Törött tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    0201-Margit híd - Buda (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére