Megoldásra vár

Elhagyott Mazda

BP 1101, Kőbányai út 45 előtt elhagyott Mazda
Forgalmi állapot: Hivatalból ideiglenesen kivonva, kezdete: 2022.06.21.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőbányai út 45

Hozzászólások

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ott van még
  • Herr András visszajelzésére vár.

  • Herr András hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok !ez az autó továbbra is ugyanott áll. tudnátok ismét jelezni a Kőbányai Polgármesteri Hivatal felé? köszönöm!
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ott van még
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba Úr!

    A Kőbányai Polgármesteri Hivatal részére megküldött beadványával
    kapcsolatban a mellékelt ügyiratban foglaltak szerint tájékoztatom.

    Tisztelettel,

    Zsikla Szilvia

    rendész
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet

  • Herr András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kettő elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Ihász utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Roncs

    Beküldés ideje:
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Jászberényi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére