Megoldott

Erzsébet híd körkorlátja graffitis Budán

Anonim Járókelő

Erzsébet híd körkorlátja graffitis Budán jó ideje sajnos.

Várható az eltávolítás még a hidegebb idők beállta előtt?

Rudas fürdő /7/ buszmegálló és a hid között

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Szent Gellért rkp.

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma jártam arra, nagyon szép lett.
    Reméljük ilyen graffitimentes marad!
  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett helyszínen a graffitit kollégáink eltávolították.
    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/112096/erzsebet-hid-korkorlatja-graffitis-budan
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    google streetview arrol, milyen volt anno
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére