Megoldott

Rengeteg falevél

Kérem szedjék össze a faleveleket! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Juhász Gyula u. 8

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a terület takarítását elvégezték munkatársaink.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/111971/rengeteg-falevel
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    FKF lesz inkább vagy a kerület, de a FŐKERT biztosan nem.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére