Megoldatlan

Zuglói választasi plakátok

Tisztelt politikusok!
Az igérgetések, ** mellett, legyen már annyi tenniakarás bennetek, hogy a választasokat követően eltavolítjátok a kerületből a plakátjaitokat! Az környék a rohadó plakatjaitokkal van tele. Ha volt erőtök becsöngetni minden házba a választás előtt, akkor legyen már arra is, hogy eltávolítjátok! Köszi jarókelő az intézést.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Jeszenák János u. 172

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Lev Lev hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra sem történt semmi.....ott rohad több mint fél éve......politikusaink/politikusjelölteink mindenek felett állnak..... szomorú......köszi, hogy továbbra is intézitek Járókelő!
  • Lev Lev visszajelzésére vár.

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00111748 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A jelölő szervezet kiértesítése megtörtént.

    Üdvözlettel:
    Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzata

    From: Jarokelo.hu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Lev Lev bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Omló vakolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szabó Csilla
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó közterület tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Erzsébet királyné útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére