Megoldott

Úttestre belógó bozótos terület.

A növényzet elbozótosodott ezért belóg az út területére is, illetve emiatt a lámpa infrás érzékelője is később veszi észre az érkező járműveket. Kérjük a területet kiritkítani.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Erdősor utca 76

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban, köszönjük a segítséget.
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő Iktatószám: 1/5113/1/2022/V1

    Tájékoztatjuk, hogy Zöldterület-fenntartási Osztályunk a bejelentésben szereplő helyszínen az úttestre be
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: BKM FŐK...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Törött libikóka a Süsü játszótéren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Katona József utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozoga padok!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sérült pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Hollandi út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére