Megoldott

Sitthalmok

Anonim Járókelő

A Nyár utca 11-31 között az épület körül szinte minden szinte minden bejárati mellett sitthalmokat hagytak a munkások. Már több mint egy hónapja kerülgetjük a szemetet.
Érthető hogy sorban dolgoznak az összes lépcsőházban. Lehet hogy a végén akarják összeszedni, de ez így egy zárt építési területen működne. Közterületen nem elfogadható megoldás. Közben a halmok már további szemetet is vonzanak.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Nyár u. 25

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Felszólítottuk a társasház közös képviseletét és kértük, hogy gondoskodjon a hulladék elszállításáról.

    Köszönettel és Üdvözlettel:

    Turóczi András
    főosztályvezető

    [cid:image001.
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemét lerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Türr István utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Újpest Városkapu szemét hegyek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Bocskai utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére