Megoldásra vár

Lekopott kerékpársáv

A Bartók Béla út külső részén a Karolina úttól kifelé a kerékpársáv mindkét irányban és több helyen erősen megkopott. Főleg a keresztezésekben már alig látszik. Kérem, hogy fessék újra!
Ha indokolt, ezen a szakaszon is ki lehetne emelni piros festéssel a keresztezések konfliktuszónáit, ahogy az már sok helyen megtörtént a városban. Kérem ennek megfontolását is.
Köszönettel várom válaszukat!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 105-113

Hozzászólások

  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Török Vazul hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, a választ elfogadom. Várom a jövő évi megoldást.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét!

    Az idei évre ilyen célra fordítható pénzügyi forrásainkat felhasználtuk, a felújítást a 2023. évi programunkban előirányozzuk.
    A piros aláfestést jelenleg
    ...
  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyetértek! Alig látják már az autósok, ami veszélyesebbé teszi az itteni kerékpározást. Elég forgalmas szakasz - kerékpárügyileg legalábbis .
  • Török Vazul elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Török Vazul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére