Megoldásra vár

Lekopott gyalogátkelő a kerékpárúton

A zebra lekopott a kerékpárúton. Kérem a festés megújítását.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budapest

Hozzászólások

  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Török Vazul hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a választ!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az idei évre ilyen célra fordítható pénzügyi forrásainkat felhasználtuk, a felújítást a 2023. évi programunkban előirányozzuk.

    Kérjük szíves türelmét!

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZ
    ...
  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Török Vazul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére