Megoldatlan

Ürülék és vizelet

FRISSÍTÉS 2023.01.26.:

A BKM FKF válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a trafóházak nem tartoznak Társaságunk kezelésébe."

------

FRISSÍTÉS 2023.01.24.:

A bejelentő válasza:
"Tisztelt Ügyintéző!
Köszönjük az FKF munkáját! A területet nem tudja elzárni a trafóház tulajdonosa!? Így az ürülék jelensége itt megszűnhetne.
Köszönettel, Pataky Szabolcs"

-----

FRISSÍTÉS 2023.01.24.:

A BKM FKF válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását és fertőtlenítő mosását elvégezték."

-----

FRISSÍTÉS 2023.01.16.:

A bejelentő válasza + új képek:
"Tisztelt Ügyintéző!
Ahogy első bejelentésemben is jeleztem, egy tisztítás eredménye csak néhány napig látszik. Más megoldást kell találni ezen a ponton. Sajnos rengeteg fekália, vizelet és eldobált wc-papír, zsebkendő van ismét a trafó házak mögött, ami már erősen rohad a sok vizelettől. Közegészségügyileg is rendkívül problémás terület."

-----

FRISSÍTÉS 2022.11.17.:

A BKM FKF válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a területen a takarítást munkatársaink elvégezték."

-----

Tisztelt Ügyintéző! A 11. kerületi Budapest One irodaház mellett található buszpályaudvarnál van két - feltételezésem szerint - trafóház, ami mögött illegális közWC alakult ki. A trafóház viszonylag új (néhány éves) de az arra járók szükségleteiket teljesen természetesen végzik el itt. A szag elviselhetetlen, a köztisztaság és a közegészségügyi állapotok a tér ezen pontján erősen a kritikus szint alá süllyedtek. Egy alapos takarítás, fertőtlenítés csak felületes kezelése a problémának, hiszen egy-két napon belül újra hasonló állapotok uralkodnának, mint amik jelenleg fennállnak. A trafóház erősen amortizálódik és az arra járók számára is igen zavaró a jelenség. Talán az elkerítés a legjobb megoldás, de kérem vizsgálják meg az ügyet. Fotókat csatolok. Üdvözlettel, Pataky Szabolcs

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budapest

Hozzászólások

  • M.K. Bori lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

    A probléma a bejelentéstől számított 1 éven belül nem oldódott meg, így az belső szabályunk értelmében "Megoldatlan".
  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Ügyintéző! Mára ismét borzalmas körülmények vannak. Erős vizelet és fekála szag terjeng itt az út mellett, ahol elég sokan járnak. Üdvözlettel, Pataky Szabolcs
  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma ismét arra jártam. Sajnos azt láttam hogy a január 24-én elméletben kommunikált takarítás mintha nem történt volna meg, mert ugyanaz a szemét van itt, ami január közepén is itt volt. (illetve vala...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "E.ON"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Szemét"-ra.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyintéző!
    Tájékoztatjuk, hogy a trafóházak nem tartoznak Társaságunk kezelésébe.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/111470/urulek-es-vizelet
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • R eni megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2023.01.24 FKF válasza: Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását és fertőtlenítő mosását elvégezték. ................ FRISSÍTÉS: 2023.01.16. Bejelentő kiegészítése+ új képet csatolt: "Tisztelt Ügyintéző! Ahogy első bejelentésemben is jeleztem, egy tisztítás eredménye csak néhány napig lá...

  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Ügyintéző!
    Köszönjük az FKF munkáját! A területet nem tudja elzárni a trafóház tulajdonosa!? Így az ürülék jelensége itt megszűnhetne.
    Köszönettel, Pataky Szabolcs
  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023.01.16. Bejelentő kiegészítése+ új képet csatolt: "Tisztelt Ügyintéző! Ahogy első bejelentésemben is jeleztem, egy tisztítás eredménye csak néhány napig látszik. Más megoldást kell találni ezen a ponton. Sajnos rengeteg fekália, vizelet és eldobált wc-papír, zsebkendő van ismét a trafó házak mögött...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását és fertőtlenítő mosását elvégezték.

    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Ügyintéző! A 11. kerületi Budapest One irodaház mellett található buszpályaudvarnál van két - feltételezésem szerint - trafóház, ami mögött illegális közWC alakult ki. A trafóház viszonylag új (néhány éves) de az arra járók szükségleteiket teljesen természetesen végzik el itt. A szag elviselhetetlen, a ...

  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Ügyintéző!
    Ahogy első bejelentésemben is jeleztem, egy tisztítás eredménye csak néhány napig látszik. Más megoldást kell találni ezen a ponton. Sajnos rengeteg fekália, vizelet és eldobált wc...
  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos minden szennyeződés, fekália és vizelet újra itt tornyosul. :( Az egyszeri tisztítás eredménye csak néhány napig élvezhető.
  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a területen a takarítást munkatársaink elvégezték.
    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/111470/urulek-es-vizelet
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "E.ON"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A Fővárosi Önkormányzat, a BKM NZrt. és a járókelő.hu weboldal között létrejött megállapodás ellenére a Járókelő.hu weboldalról hozzánk érkezett az alábbi bejelentés.

    Kérjük, szíve
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP-115839 /2022-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tiszt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Pataky Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére