Megoldásra vár

Dombóvári út 27. szemetesből hullik a szemét

FRISSÍTÉS 2022.10.28.

FKF válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett edényeket nem Társaságunk helyezte ki, így nem áll módunkban cserélni őket."

---

FRISSÍTÉS 2022.10.25. XI. kerület Újbuda Önkormányzatának válasza:
Nem önkormányzati kezelésű terület.
-------------------------------------

A Dombóvári út 27. előtt a Bubi bicikli állomásnál a kukát jó lenne lecserélni fedettre, hogy a szemét ne szóródjon szét.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, 1120-Budapart Gate

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az edények ürítését elvégezték munkatársaink. Pillanatnyilag nem áll módunkban a bejelentett helyszínen fedővel ellátni az edényeket. Je
    ...
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 117942 /2022-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tisz
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.10.25. XI. kerület Újbuda Önkormányzatának válasza: Nem önkormányzati kezelésű terület. ------------------------------------- A Dombóvári út 27. előtt a Bubi bicikli állomásnál a kukát jó lenne lecserélni fedettre, hogy a szemét ne szóródjon szét."-ról "FRISSÍTÉS 2022.10.28. FKF válasza: "Tájékoztatjuk...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett edényeket nem Társaságunk helyezte ki, így nem áll módunkban cserélni őket.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió...
  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés leírását "A Dombóvári út 27. előtt a Bubi bicikli állomásnál a kukát jó lenne lecserélni fedettre, hogy a szemét ne szóródjon szét."-ról "FRISSÍTÉS 2022.10.25. XI. kerület Újbuda Önkormányzatának válasza: Nem önkormányzati kezelésű terület. ------------------------------------- A Dombóvári út 27. előtt a Bubi bic...

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. október 25., kedd 11:55
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemét és mocsok KöKi-n

    Beküldés ideje:
    Beküldte: B Simon
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Kőbánya-Kispest (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kifordult szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felborított szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tompos Zsófia
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére