Megoldott

Eldugult csatorna

FRISSÍTÉS: 2022.11.07
Az FCSM válasza:

,, A megadott helyszínen egy tisztítóakna
található, amely nem vízelvezetésre szolgál, ezért dugulás elhárítására
sincs szükség.
A felette látható fedél pedig nem tartozik társaságunk üzemeltetési körébe, ezért a probléma megoldása érdekében nem áll módunkban intézkedni."

-----

Tisztelt FCSM!

Az Egressy úton a Turán utca utáni trolimegállóban lévő csatornanyílás eltömődött, a fedlap elmozdult. Kérem szíves intézkedésüket, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy út 126

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Archibald Stephens hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész. Zárható, köszönöm!
  • Archibald Stephens hozzászólt a bejelentéshez.

    A fedél elmozog, lötyög, kinek lehetne ezt akkor jelezni, ha nem a FCSM-é?
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt FCSM! Az Egressy úton a Turán utca utáni trolimegállóban lévő csatornanyílás eltömődött, a fedlap elmozdult. Kérem szíves intézkedésüket, köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS: 2022.11.07 Az FCSM válasza: ,, A megadott helyszínen egy tisztítóakna található, amely nem vízelvezetésre szolgál, ezért dugulás elhárít...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A megadott helyszínen egy tisztítóakna
    található, amely nem vízelvezetésre szolgál, ezért dugulás elhárítására
    sincs szükség.

    A felette látható
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az a poller is javításért kiált.
  • Ládi Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Archibald Stephens bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kilyukadt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Füredi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betört aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hibás fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére