Megoldott

Szemétszállítás hiánya

XVIII kerületben a Ferihegyi vasútállomás mellett lévő szemèt tartályt az FKF sztrájk óta nem lett elszállítva közel lassan 3 hete. Sok zsák sok szemét sok macska sok ember sok külföldi

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Nagybánya u. 83

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a zsákos hulladék elszállításáról gondoskodtak munkatársaink.

    Tisztelettel: BKM FKF Hulladékgazdálkodási Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/111235/szemetszallitas-hianya
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • László Gyurján bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Érmelléki utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sok a szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Váci út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére