Megoldásra vár

Kerékpárosok számára rendkívül veszélyes csomópont

Anonim Járókelő

A Karolina ut es a Villanyi ut talalkozasa a forgalomban reszt vevo, az uj kerekparsavon eszak fele halado kerekparosok szamara rendkivul veszelyes:
A Karolina uton a lampatol a jobb oldali savban eszak fele indulo, es "egyenesen" az Alsohegy utca fele tovabbhalado autosok nem veszik figyelembe a mellettuk jobb oldalt szinten szabalyosan kozlekedo, a Villanyi utra balra kanyarodo kerekparost, aki emiatt rendkivul kellemetlen helyetbe kerul a csomopon kozepen. Kerekparoskent szinten kellemetlen de biztonsagosabb felmegoldaskent latom a pirosnal a jobb oldali savban varakozo autosor ele beallni, es az autokat feltartva a Villanyi utra megerkezeseig megakadalyozni, hogy egy Alsohegy utca fele tovabbhaladni akaro autos balesetveszelyes helyzetbe hozzon.
Kerjuk a lehetosegek megvizsgalasat a helyzet surgos rendezesere, rendkivul kellemetlen es veszelyes szituacio!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Alsóhegy utca

Hozzászólások

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 00111189 -as számú megkeresésre az alábbi választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő !

    A Karolina úton a Villányi úti kereszteződésében az áthaladási és elsőbbségi viszonyok egy
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem értettétek meg a szitut: a bekuldo arrol beszel, hogy a bringas balra megy a Villanyira a mellette bal oldalon egyenesen továbbhajtó autos meg elüti amikor az bringas útvonalát keresztezi!
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Én sem érzek ebben semmi kellemetlent, sok ilyen hely van a városban, irányt váltasz amit jelzel, majd mész tovább egyenesen. Ebben semmi bonyolult nincs.
  • Dániel Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi veszélyes és új nincs benne. Kanyarodó fűútvonal, a helyzet olyan, mint egy sima jobbra kanyarodó sáv esetén máshol.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére