Megoldott

Nyugati tér Váci út

Frissítés 2022. november 11.

A bejelentő mai fotója szerint az október 17-i bejelentésben látható szemét még mindig ott van.

--------

Felüljáró alatt nem takarítanak

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Nyugati pályaudvar M

Hozzászólások

  • Glückné Barta Éva hozzászólt a bejelentéshez.

    Tényleg eltakarították, köszönöm!
  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a területen a takarítást munkatársaink elvégezték.
    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/111152/nyugati-ter-vaci-ut
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés leírását "Felüljáró alatt nem takarítanak"-ról "Frissítés 2022. november 11. A bejelentő mai fotója szerint az október 17-i bejelentésben látható szemét még mindig ott van. -------- Felüljáró alatt nem takarítanak"-ra.

  • Glückné Barta Éva hozzászólt a bejelentéshez.

    Küldenék egy mai képet. Lehet h felmostak, de a piros műanyag doboz még ott van. A fotó ma, 11.11-én készült.
  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A takarítást elvégezték.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a terület takarítását munkatársaink elvégezték.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtesz a közt
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Barta Éva bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére