Megoldott

Szemétlerakó a tiltó tábla alatt

Vajon mi volt előbb, a tábla, vagy a szemétdomb? Gyanítom, hogy a tábla, a 3000 Ft-os fenyegetés nem tűnik mainak. De mégis inkább a szemét lehetett ott előbb, azért thették ki a táblát.
Akárhogy volt, el kéne szállítani.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kádár Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Végre rend van.
  • Kádár Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    A fák elhullatták lombjukat, a szemét újratermelődik. Vajon kevesebb, vagy több lenne az ide lerakott szemeteszsák, ha a táblát eltávolítanák?
  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozva a 11092. számú bejelentésére az alábbiakban tájékoztatom.

    Munkatársaim a helyszín megtekintése után a takarítást soron kívül megrendelték.

    Kérem válaszom szíves elfoga...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Kádár Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem tisztított közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Helyi Lakos
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hamzsabégi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemét mindenhol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Váli utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Toth Tibor
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére