Megerősítésre vár

közlekedési tábla ferde, borulóban

A tábla tövében sajnos ollyannyira ki van rohadva a burkolat, hogy alig tartja már valami...
Talánm hamarosaan mégbeljebb dőlhet a kerékpárútra - már így is a kerékpározók űrszelvényébe lóg...
Kérema tábla egyenes állásban történő szíves visszaerősítését a burkolatba.
Köszönettel

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bem rkp. 44

Hozzászólások

  • Rózsa Géza visszajelzésére vár.

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Iga
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére