Megoldott

Graffiti

Anonim Járókelő

A rakparti falazatot sajnálatos módon összefirkálták.

Kérjük az Illetékest, hogy távolítsa el a falfirkát!

Pontos helyszín:
47.50616800370147, 19.039552985000142

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Budai alsó rkp. 16

Hozzászólások

  • Schneider Géza lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a válaszüzenetet, a bejelentést megoldottként lezárjuk.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett helyszínen a graffitit kollégáink eltávolították.
    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/110828/graffiti
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére