Megoldott

Nyitott szemetesek

Miért vannak ezek a kukák hetek óta így nyitva? Rendben van ez így?

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Krisztina krt. 27

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink minden zsákcsere alkalmával visszazárják a hulladékgyűjtőket. Sajnos a közterületi edényeket gyakran másik is nyitogatják,...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Török Vazul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Királyhágó téri szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Királyhágó tér (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidobott fenyő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Tárna utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére