Megoldásra vár

Török utcai könyvtár előtti kuka alja levált

Frissítés 2022.12.01.: A Fővárosi Önkormányzat alábbi levelével és csatolt fotóval ismételten megküldve a kerületnek.

"A rendelkezésünkre álló nyilvántartás szerint, ahogy az a lent látható tulajdonosi-kezelői helyszínrajzon is látható, a könyvtár előtti terület a II. Kerületi Önkormányzat tulajdonában (és kezelésében is) áll.
Bár elképzelhető, hogy – amint az a kerületi önkormányzat válaszában olvasható – az önkormányzat nem vette át üzemeltetésre az érintett területen található hulladékgyűjtő edényeket azok elhelyezését követően, ugyanakkor a kerületi önkormányzatnak kell információval rendelkeznie arról, hogy azokat ki helyezte el oda.

A helyszínt érintő projektek kivitelezéséhez a tulajdonos – azok megkezdése előtt – tulajdonosi hozzájárulást ad. A tulajdonos a kerület, így a II. kerületi önkormányzatnak kellett a tulajdonosi hozzájárulást megadnia.

Fentiekre tekintettel javasoljuk ismételten megkeresni a II. kerületi önkormányzatot, annak érdekében, hogy vegye fel a kapcsolatot a projekt gazdájával, és adott esetben kezdeményezze a saját kezelésébe és üzemeltetésébe átvételt is, hiszen a szemeteseket nem csupán elhelyezni, de valakinek üzemeltetni, hiba esetén pedig javítani, pótolni is kell."
-------

Tisztelt Fővárosi Önkormányzat!

Kérjük szíveskedjenek a probléma megoldásában segíteni!

-------
FRISSÍTÉS 2022.11.09:

Az FKF válasza:
Köszönjük megkeresését.
Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett edényt nem Társaságunk üzemelteti, így a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

---------------
FRISSÍTÉS 2022.10.18.
II. kerület válasza:
a jelzett szemetest nem a kerületi Önkormányzat üzemelteti.

---
A 1023 Török utcai könyvtár előtti kuka belső fém gyűjtőjének az alja elvált a kosártól a szemét az ürítésnél kiesik alul.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Frankel Leó út 17

Hozzászólások

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Fővárosi Önkormányzat! Kérjük szíveskedjenek a probléma megoldásában segíteni! ------- FRISSÍTÉS 2022.11.09: Az FKF válasza: Köszönjük megkeresését. Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett edényt nem Társaságunk üzemelteti, így a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. --------------- FRISSÍTÉ...

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A tárgyban szereplő számon nyilvántartott bejelentésre válaszul az alábbi tájékoztatást adjuk.

    A rendelkezésünkre álló nyilvántartás szerint, ahogy az a lent látható tul
    ...
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP-122488 /2022-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tisz
    ...
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.10.18. II. kerület válasza: a jelzett szemetest nem a kerületi Önkormányzat üzemelteti. --- A 1023 Török utcai könyvtár előtti kuka belső fém gyűjtőjének az alja elvált a kosártól a szemét az ürítésnél kiesik alul."-ról "Tisztelt Fővárosi Önkormányzat! Kérjük szíveskedjenek a probléma...

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett edényt nem Társaságunk üzemelteti, így a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasá...
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Virág György!

    A választ azért címeztük az adminnak, hogy az illetékest változtassa meg, hogy eljusson hozzá közvetlenül is a bejelentése. Mi is jeleztük feléjük egyébként.

    Üdvözlettel,
    II....
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "A 1023 Török utcai könyvtár előtti kuka belső fém gyűjtőjének az alja elvált a kosártól a szemét az ürítésnél kiesik alul."-ról "FRISSÍTÉS 2022.10.18. II. kerület válasza: a jelzett szemetest nem a kerületi Önkormányzat üzemelteti. --- A 1023 Török utcai könyvtár előtti kuka belső fém gyűjtőjének az alja el...

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Virág György hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt II. kerületi Önkormányzat,
    Megértettem, hogy a kuka nem az Önök üzemeltetésében van, nem állítottam, hogy abban van. A problémám viszont még mindig ugyanaz a szemetes alja levált és ürítésnél
    ...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    TiszteltAdmin!

    Akkor még egyszer.... a jelzett szemetest nem a kerületi Önkormányzat üzemelteti.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett szemetest nem vettük át üzemeltetésre.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük az ille...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Virág György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Folyamatosan fennálló probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Ördögárok melletti szeméttelep

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Kapy utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére