Válaszra vár

Szervízpont hiba

Anonim Járókelő

Az Etele/Tétényi út kereszteződésében található kerékpár szervízpont pumpáját megrongálták, hiányzik a pumpa szára, a szelepet levágták :(

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Tétényi út

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admins@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. november 23., szerda 10:30
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from Varosuz5
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük az ille...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére