Megoldott

Fedlap a fűben

Egy elhagyott Forgalomirányítás fedlap hever a fűben.
Kérem segítsenek az eltávolításában.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Újpest-városkapu M

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A IV. kerület, Újpest-Központ - Árpád útnál, a zöldben ott hagyott fedlapot Társaságunk elszállította.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság

    e-mail: b...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Novotny T bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Útpályára folyik rá a hordalék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: B Simon
    Illetékes: Budapest Közút
    Péterimajori Bekötő út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Összematricázott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Halász Áron
    Illetékes: Budapest Közút
    Semmelweis utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemét lerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Türr István utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére