Megoldott

Lomtalanítás után 2 héttel

Anonim Járókelő

Tisztelt Önkormányzat!

Kérjük szíveskedjenek gondoskodni a patakmeder takarításáról!

FRISSÍTÉS 2022.11.09:

Az FKF válasza:
Tisztelt Bejelentő!
Tájékoztatjuk, hogy a patakmeder takarítása nem Társaságunk illetékessége.

-------

Frissítés 2022.11.08

Bejelentő válasza:
A Hűvösvölgyi út mentén összeszedték a szemetet, viszont az Ördög-árok medre továbbra is tele van vegyes hulladékkal, sőt, a bejelentés óta még több lom gyűlt össze. Különösen a Kelemen László utcai híd és az Akadémia közötti szakasz szennyezett
.............................
FRISSÍTÉS 2022. 10. 17.

Bejelentő válasza:

Sajnos nincs megoldva. Az FCSM megállapítja, hogy szemetes az árok medre, de a szemetet nem szedi össze, az önkormányzat szerint nincs is szemét, hiszen a lomtalanítás makulátlanul zajlott. A hulladék pedig hetek óta rohad a mederben. Abszurd, amit művelnek.

----------------------

FRISSÍTÉS 2022. 10. 12.

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. válasza:

A helyszíni ellenőrzés során szemeltelésből származó hulladékokat
észleltünk, az árokban üzemelést akadályozó torlaszt nem találtunk.
Társaságunk az árok üzemeltetőjeként, az üzemeltetést akadályozó
hulladékok eltávolításáról gondoskodik. Az utcai szemét, hulladék
összegyűjtése és eltávolítása nem tartozik társaságunk tevékenységi körébe.
Amennyiben a patakmederben az üzemelést akadályozó torlaszt találunk,
azt a lehető legrövidebb határidőn belül megszüntetjük.

----------------------

FRISSÍTÉS 2022. 10. 10.

II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza:

Az eredeti bejelentésben szereplő Hűvösvölgyi út kezelője a Közút, illetve az FKF.

----------------------

FRISSÍTÉS 2022. 10. 07.

II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza:

Mint minden lomtalanítás bejelentés, így ez is az FKF Zrt. illetékessége.

----------------------

Korábban bevett gyakorlat volt, hogy a lomtalanítást követő napon sor került a területek takarítására. A takarítás viszont több helyen elmaradt. Ennek eredményeképpen nagyon sok a hátrahagyott szemét a kerületben. Kérdésem az is, hogy ki fogja a bokrok közé, az árkokba befújt, a fák tövében otthagyott rengeteg apró hulladékot, szemetet összeszedni? A fotók az Akadémia és a Kelemen László utca közötti szakaszon készültek.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hűvösvölgyi út 18

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot munkatársaink elszállították.

    Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladékot a közterüle
    ...
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 122508 /2022-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tisz
    ...
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2022.11.08 Bejelentő válasza: A Hűvösvölgyi út mentén összeszedték a szemetet, viszont az Ördög-árok medre továbbra is tele van vegyes hulladékkal, sőt, a bejelentés óta még több lom gyűlt össze. Különösen a Kelemen László utcai híd és az Akadémia közötti szakasz szennyezett ....................

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatjuk, hogy a patakmeder takarítása nem Társaságunk illetékessége.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/110513/lomtalanitas-utan-2-hettel
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022. 10. 17. Bejelentő válasza: Sajnos nincs megoldva. Az FCSM megállapítja, hogy szemetes az árok medre, de a szemetet nem szedi össze, az önkormányzat szerint nincs is szemét, hiszen a lomtalanítás makulátlanul zajlott. A hulladék pedig hetek óta rohad a mederben. Abszurd, amit művelnek. ---------------------- ...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Annamária!
    A Hűvösvölgyi út mentén összeszedték a szemetet, viszont az Ördög-árok medre továbbra is tele van vegyes hulladékkal, sőt, a bejelentés óta még több lom gyűlt össze. Különösen a Kel...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Segítenél nekünk? Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében: Annamária
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a területen a lomtalanítást követően takarítottak munkatársaink, tehát ezek az illegálisan kihelyezett hulladékok az azt követő időben k...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Korábban bevett gyakorlat volt, hogy a lomtalanítást követő napon sor került a területek takarítására. A takarítás viszont több helyen elmaradt. Ennek eredményeképpen nagyon sok a hátrahagyott szemét a kerületben. Kérdésem az is, hogy ki fogja a bokrok közé, az árkokba befújt, a fák tövében otthagyott rengeteg apró...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nincs megoldva. Az FCSM megállapítja, hogy szemetes az árok medre, de a szemetet nem szedi össze, az önkormányzat szerint nincs is szemét, hiszen a lomtalanítás makulátlanul zajlott. A hulladé...
  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A helyszíni ellenőrzés során szemeltelésből származó hulladékokat
    észleltünk, az árokban üzemelést akadályozó torlaszt nem találtunk.
    Társaságunk az árok üzemeltetőjeként, az üzem
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.10.07. Bejelentő hozzászólása: "Kérem ne bagatellizálják a problémát és maradjunk a tények szintjén: csak ezen a platformon eddig 18 darab lomtalanítással kapcsolatos bejelentés volt. Javaslom, hogy látogassanak el az Ördög-árok csatornához az Akadémia Parknál, nézzék meg mi van ott és utána revidi...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    Az eredeti bejelentésben szereplő Hűvösvölgyi út kezelője a Közút, illetve az FKF.

    A hozzászólásban szereplő árok az FCSM kezelésében van.

    A közterületek takarítását az FKF végzi a...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mivel az önkormányzat vonakodik a tárgybeli bejelentéseket a jogszabályoknak megfelelően kezelni, további képeket csatolok a jelzett szakaszon uralkodó állapotokról. Ahogyan a fotókon jól kivehető, az...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Korábban bevett gyakorlat volt, hogy a lomtalanítást követő napon sor került a területek takarítására. A takarítás viszont több helyen elmaradt. Ennek eredményeképpen nagyon sok a hátrahagyott szemét a kerületben. Kérdésem az is, hogy ki fogja a bokrok közé, az árkokba befújt, a fák tövében otthagyott rengeteg apró hulladé...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem ne bagatellizálják a problémát és maradjunk a tények szintjén: csak ezen a platformon eddig 18 darab lomtalanítással kapcsolatos bejelentés volt. Javaslom, hogy látogassanak el az Ördög-árok csa...
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    Mint minden lomtalanítás bejelentés, így ez is az FKF Zrt. illetékessége.

    A lomtalanítást az FKF munkatársai kifogástalanul elvégezték, munkájukért köszönetet mondunk!

    https://jarok
    ...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemét és mocsok KöKi-n

    Beküldés ideje:
    Beküldte: B Simon
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Kőbánya-Kispest (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Folyamatosan fennálló probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére