Megoldatlan

Ellehetetlenült közlekedés a lakók számára

A Bécsi úton lévő Burger King extrém magas közúti forgalma évek óta keseríti meg a környéken lakók életét. Az étteremhez érkező közúti forgalom korábban is magas volt, részben a helyben fogyasztók itt parkolnak, részben a drive in szolgáltatást igénybe vevők ide hajtanak be. Az elmúlt években viszont ez a volumen olyan mértékű lett, hogy a Bécsi út felől nem lehet behajtani a Testvérhegyi út felé, mert a sorban álló autó akadályozzák a forgalmat. Másik irányból, a Testvérhegyi út felől sem lehet a Bécsi útra kihajtani, mert ezt is akadályozza az éttermi forgalom. Az állapot a lakók szempontjából tarthatatlan már. Valamilyen forgalomtechnikai megoldás és a Burger King ezen étterméhez vezető utak és az ottani parkoló teljes átalakítása szükséges.
Fokozza a helyzet lehetetlenségét, hogy ezt a kereszteződést sokan használják arra, hogy Üröm irányából érkezve, itt fordulnak meg, hogy a Bécsi útról jobbra kanyarodva tudjanak az Pomázi útra behajtani (a balra kanyarodást a Bécsi útról tiltják).

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bécsi út 270

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/110509/ellehetetlenult-kozlekedes-a-lakok-szamara bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tisztelt Kovács Nándor Úr!

    Társaságunk
    ...
  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez feljelentés, nem a járókelőn lenne a helye.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kovács Nándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongálódott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szépvölgyi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapest Közút
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére