Megoldatlan

Gaz a járda mellett

Letolhatnák a buckát, aztán nyírható lenne.... De kb. rajtam kívül senkit sem zavar.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Újpalotai út 22

Hozzászólások

  • M.K. Bori lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

    A probléma a bejelentéstől számított 1 éven belül nem oldódott meg, így az belső szabályunk értelmében "Megoldatlan".
  • Balogh Roland visszajelzésére vár.

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Mennyire gáz már, hogy így néz ki? És majd fűkaszával lecsetkelik az tetejét, szétforgácsolják a szemetet, s otthagyják száradni... Istenem,... Magyarok! Először is a buckát le kellene tolni, aztán ny...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Felszólítottuk az ingatlan tulajdonosát és kértük az előtte lévő közterület kaszálását.

    Köszönettel és Üdvözlettel:

    Turóczi András
    főosztályvezető

    [cid:image001.jpg@01D59A1B.C8
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés nevét "Gáz a járda mellett"-ról "Gaz a járda mellett"-ra.

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gondozatlan közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Csokonai utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szétvert járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Nádasdy Kálmán utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére