Válaszra vár

Oszlopok burkolatának pótlása - Blaha

Anonim Járókelő

Várható az oszlopok burkolataának pótlása? Nagyon hiányos!

A tér szépen megújul talán.... Jó lenne itt is szépíteni!

Erzsébet krt Rákóczi u sarka

az új zebránál, gyógyszertár előtt

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Erzsébet krt. 1

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Vida Zsuzsanna!
    Köszönjük, hogy megkeresésével a Józsefvárosi Önkormányzat Polgármesteri Hivatalához fordult.
    Tájékoztatom, hogy a Blaha Lujza tér nem Hivatalunk hatásköre.

    Üdvözlettel,

    Sal
    ...
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 116003 /2022-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tisztel
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez egy magánépület...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a megkeresést.

    A Budapest VIII. kerület Blaha Lujza tér a Fővárosi Önkormányzat kezelésében lévő főútvonalak, közutak és közterületek kijelöléséről szóló 432/2012 (XII.2
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    -ez az épület a 8. kerületi oldalon van...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    -ez az épület a 8. kerületi oldalon van...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "oszlopok burkolataának pótlása - Blaha"-ról "Oszlopok burkolatának pótlása - Blaha"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    -ez az épület a 8. kerületi oldalon van...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Jó lenne az árkádok alatt gyakrabban takarítani, például annak akinek kell...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a bejelentés csak a burkolatról szól.
  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Minden arkad a Rákóczi úton undorító állapotban van.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    -ez az épület a 8. kerületi oldalon van...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére