Megoldásra vár

Pocsolya

Anonim Járókelő

Minden eső után így néz ki a rakparti bicikliút. Ilyen szép nagy pocsolya esetén lényegében itt van egy pár méteres útszűkület, aminek következtében lámpaváltáskor itt a dél felől érkezők az úttesten várják meg, amíg északról elfogynak a biciklisek, mivel nem kicsi a forgalom (erről már közismert mérési adatok is vannak). Külön bosszantó, hogy ez egy közelmúltban újraaszfaltozott rész.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Slachta Margit rkp.

Hozzászólások

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére