Válaszra vár

Beton törmelék a kerékpár úton

Tisztelt Ügyfélszolgálat!

Ezúton szeretném jelezni, hogy a Ferenvárosi Football stadionnal szemben a bicikliúton egy nagy darab beton törmelék nehezíti a közlekedést.

Érdeklődni szeretnék, mikorra tervezik a felüljáró felújítását, mert így életveszélyes arra közlekedni.

Üdvözlettel

Pálmai Miklós

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Üllői út 100

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Miklós Pálmai bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fölösleges tiltás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Árpád fejedelem útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére