Válaszra vár

Teli kuka és szemét

FRISSÍTÉS 2022.11.02:

A FŐKERT válasza:
"A villamosmegálló és környezetének takarítása nem Társaságunk illetékessége."

Balatoni ùti villamosmegàllò kukàja tele van,a könyezete szemetes.
Mellesleg a Kőèrberki düllőn is van sok csak azt nem fotòztam.
Kèrem intèzkedjenek! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Balatoni út

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés nevét "Teli kuka ès szemèt"-ról "Teli kuka és szemét"-ra.

  • Csiszàr Vince hozzászólt a bejelentéshez.

    Az jó hogyha az edényt kiürítették az már félsiker.
  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés leírását "A Balatoni ùti villamosmegàllò kukàja tele van,a könyezete szemetes. Mellesleg a Kőèrberki düllőn is van sok csak azt nem fotòztam. Kèrem intèzkedjenek! Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2022.11.02: A FŐKERT válasza: "A villamosmegálló és környezetének takarítása nem Társaságunk illetékessége." Balatoni ùti ...

  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett edény ürítését munkatársaink elvégezték. A villamosmegálló és környezetének takarítása nem Társaságunk illetékessége.

    Tis...
  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Csiszàr Vince bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Feltorlódott uszadékfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Judit
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szent Gellért tér - Műegyetem M (Sz.híd) (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Undorító kukák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Örs vezér tere M+H (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Folyamatosan szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kelemen László utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére