Megoldásra vár

Graffitis aluljáró

FRISSÍTÉS 2022.10.04.
FKF válasza:
a bejelentett aluljáró a MÁV Zrt.-hez tartozik, így ott a graffitik eltávolításában nincs illetékességünk.

--------

Tisztelt Illetékes!
A Mexikói úti végállomásnál, az 1-es villamos és körút felé vezető aluljáró erősen graffitis.
Lehetőségükhöz mérten kérem megtisztítani.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, M3 bevezető 703

Hozzászólások

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 110314 sz. átiratukra, a bejelentést a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottuk, a jelzett probléma (graffiti) megs
    ...
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! A Mexikói úti végállomásnál, az 1-es villamos és körút felé vezető aluljáró erősen graffitis. Lehetőségükhöz mérten kérem megtisztítani. Köszönöm"-ról "FRISSÍTÉS 2022.10.04. FKF válasza: a bejelentett aluljáró a MÁV Zrt.-hez tartozik, így ott a graffitik eltávolításában nincs illetékességü...

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett aluljáró a MÁV Zrt.-hez tartozik, így ott a graffitik eltávolításában nincs illetékességünk.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztis...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fürdő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Állatkerti körút (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Ocsmány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: MOL Magyar Olaj- és Gázipari Nyrt.
    Vágány utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére