Megoldásra vár

Kátyúk fedlap körül

Tisztelt Illetékes!
A Köbányai út, Róbert Károly kőrút csomópontban a képen látható fedlap körül az út töredezett, illteve kissé megsüllyedt.
Lehetőségükhöz mérten kérem javítani.

Probléma helyszíne
Budapest Kőbányai út / Könyves Kálmán körút

Hozzászólások

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kopott fedelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapest Közút
    Hungária körút (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Borzadály

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapest Közút
    Dózsa György út M
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Bebillent

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapest Közút
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére