Megoldott

Halvány kerékpárút felfestés

Anonim Járókelő

Az Zsíroshegyi úton az Ábránd utcánál mindkét oldalon, a bukkanón kopott/halvány a kerékpárutat jelző felfestés. Kérem, hogy a jelzést fessék újra.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Ábránd u. 7

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Halvány (alig látható) kerékpárút felfestés."-ról "Halvány kerékpárút felfestés"-ra.

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott! Köszönöm! :)
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy idei útburkolatijel-fenntartási programunkra szánt pénzügyi keretet, a már megrendelt, illetve rögzített mennyiségek elérték. A kivitelezésre - az időjárás füg
    ...
  • Nagy Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez nem kerékpár út, ez csak kerékpáros nyom.
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére