Válaszra vár

Hiányzó szemetes kuka

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.12.06.
Kedves Jarokelok, köszi hogy elintézték mégis a kukát ide...csakhogy azóta egyszer sem sikerült elszállítaniuk a megtelt kukát az illetékeseknek...!!! Legyszi intézkednének ez ügyben is??? Köszönettel!

----
FRISSÍTÉS 2022.10.23.
XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza: "Tisztelt Bejelentő!
A Közszolgáltató Zrt. tájékoztatása szerint az Ön által jelzett helyszínen a BKM Nonprofit Zrt. FKF Köztisztasági Divíziójának az edénye volt. Nem tudják miért vitték el. Kérem keresse a BKM Nonprofit Zrt. FKF Köztisztasági Divízióját (tel.: 06-80-353-353, e-mail:fkfzrt@fkf.hu).
tisztelettel
Karácsonyi Magdolna
aljegyző"

----

Korábban elhelyezett szemetes kuka eltávolítva lett, pedig a környék lakói kihasználták. Kérem újbóli kihelyezését. Köszönettel, H.Adel

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 86/b

Hozzászólások

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.10.23. XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza: "Tisztelt Bejelentő! A Közszolgáltató Zrt. tájékoztatása szerint az Ön által jelzett helyszínen a BKM Nonprofit Zrt. FKF Köztisztasági Divíziójának az edénye volt. Nem tudják miért vitték el. Kérem keresse a BKM Nonprofit Zrt. FKF Köztisztasági Div...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Jarokelok, köszi hogy elintézték mégis a kukát ide...csakhogy azóta egyszer sem sikerült elszállítaniuk a megtelt kukát az illetékeseknek...!!! Legyszi intézkednének ez ügyben is??? Köszönettel!
  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatjuk, hogy a köztisztaság megőrzése érdekében munkatársaink még egyszer felülvizsgálták a helyszínt, és kihelyeztek egy hulladékgyűjtőt a területre.

    Tisztelettel: BKM FKF...
  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink megvizsgálták a helyszínt, és a hulladékgyűjtő visszahelyezését nem tartják indokoltnak. A leszerelt edényeket munkatárs
    ...
  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Schneider Géza megváltoztatta a bejelentés leírását "Korábban elhelyezett szemetes kuka eltávolítva lett, pedig a környék lakói kihasználták. Kérem újbóli kihelyezését. Köszönettel, H.Adel"-ról "FRISSÍTÉS 2022.10.23. XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza: "Tisztelt Bejelentő! A Közszolgáltató Zrt. tájékoztatása szerint az Ön által jelzett helyszínen a...

  • Schneider Géza megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Közszolgáltató Zrt. tájékoztatása szerint az Ön által jelzett helyszínen a BKM Nonprofit Zrt. FKF Köztisztasági Divíziójának az edénye volt. Nem tudják miért vitték el. Kérem ke
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére