Megoldatlan

Vízben álló biciklis átjáró

A Szépművészeti Múzeum felé vezető zebra mellett a bicikliúton megáll a víz eső után, kérjük javítását, köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szépművészeti Múzeum

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Budapest Közút válasza: A hiba ismert, a megfelelő vízelvezetésre a megoldást az útpálya nagyobb felületen történő burkolatjavítása jelentené. Jelenleg nincs rá kapacitás.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kopott fedelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapest Közút
    Hungária körút (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Porladt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Hungária körút (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére