Megoldásra vár

Lekopott útburkolati jelek a kerékpárúton

Tisztelt Budapest Közút!

A Petőfi híd budai hídfőjénél a villamosmegálló aluljárójánál a kerékpárúton lekoptak a gyalogátkelőt jelző útburkolati jelek. Kérem, szíveskedjenek a burkolati jeleket felújítani!

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budapest

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Fónai Kende!

    Bejelentését megköszönve tájékoztatjuk, hogy a kerékpárúton átvezetett zebra útburkolati jeleinek felújítását előreláthatólag csak a jövő évi programunkban tudjuk szerepeltetni.
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére