Megoldásra vár

Árok a kerékpárúton

A kerékpárút és az autóút találkozásánál hiányzik a burkolat, így a helyén már egy akkora árok van, ami kényelmetlen és adott esetben balesetveszélyes is a kerékpárosok számára. Az elmúlt években már többen jelezték ezt a problémát, de nem történt semmi változás.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Gyáli út

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szántai Károly bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kerékpárút önhatalmú lezárása?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dezsőfia utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Balesetveszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Cinkotai út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére