Megoldásra vár

Szemétlerakás

A semsey Andor utca 15 szám elott egyesek lomtalanítást tartanak :(

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Semsey Andor u. 15

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00110086 sz. kiegészített bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzata Képviselő-testületének a közösségi együttélés alapvető szabály
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járda takarítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szegedi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Varsó utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét és patkányok - Újvidék tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Újvidék tér (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére