Megoldott

Salakanyag és növényzet foglalja a kerékpárutat

A jelzett helyen (Csonka János tér/Fehérvári) salakanyag és növényzet foglalja el a kerékpárút egy jó részét. Sajnos aktuális képet nem tudtam készíteni, de mára már jelentős a hordalék mennyisége.
Eltakarítását kérem. Köszönöm szépen a munkájukat!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 43

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a terület takarítását munkatársaink elvégezték.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/110077/salakanyag-es-novenyzet-foglalja-a-kerekparutat
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zsákok gazdátlanul

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Albert utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üvegtörmelék buszmegállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Andor utca / Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére