Megoldott

Leomlott a burkolat

A virágágyást szélén lévő burkolat leesett a könyvmegálló melletti sarkon.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Bosnyák tér 5

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00109908 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A lapok visszahelyezése megtörtént.

    Üdvözlettel:
    Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzata

    From: Jarokelo.hu
    Sent:
    ...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Garami Gáborné bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Zuglói választasi plakátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lev Lev
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Jeszenák János utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Aszfaltból kiálló vascső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Üres keret és rozsdás tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Bosnyák tér (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére