Megoldott

Üvegszilánkok, szemét a trolimegállóban

Kedves FKF!

A 82-es troli Örs felé lévő megállójában az Egressy út és a Vezér utca kereszteződésénél tele van a megállóperon üvegszilánkkal, cigarettacsikkel, általánosan szemetes. Kérem szíves intézkedésüket, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy út / Vezér utca

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a megálló takarítását munkatársaink elvégezték.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/109844/uvegszilankok-szemet-a-trolimegalloban
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Archibald Stephens bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ottmaradt szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Stefánia út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére