Megoldatlan

Beszakadt csatornanyílás

FRISSÍTÉS: 2022.10.24.:

A Budapest Közút válasza:
"A XIV. ker. Turán utca nincs Társaságunk kezelésében. A terület üzemeltetője nyilvántartásunk szerint a XIV. ker. Önkormányzat. "

-----

FRISSÍTÉS: 2022.09.26.:

A Fővárosi Csatornázási Művek válasza:
"Köszönettel vettük bejelentését. A megadott helyszínen található víznyelőt nem társaságunk üzemelteti, ezért a probléma megoldása érdekében nem áll módunkban intézkedni."

-----

Kedves Illetékes!

Zuglóban az Egressy út és a Turán utca kereszteződésénél hónapok óta be van szakadva a csatornanyílás. Kérem szíves intézkedésüket, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy út 132

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2022.10.24. Budapest Közút válasza: "A XIV. ker. Turán utca nincs Társaságunk kezelésében. A terület üzemeltetője nyilvántartásunk szerint a XIV. ker. Önkormányzat. " ------------------ FRISSÍTÉS: 2022.09.26 A Fővárosi Csatornázási Művek válasza: ,,Köszönettel vettük bejelentését. A megadott helysz...

  • Archibald Stephens hozzászólt a bejelentéshez.

    Kerülettől semmi?
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2022.09.26 A Fővárosi Csatornázási Művek válasza: ,,Köszönettel vettük bejelentését. A megadott helyszínen található víznyelőt nem társaságunk üzemelteti, ezért a probléma megoldása érdekében nem áll módunkban intézkedni." ...... Kedves Illetékes! Zuglóban az Egressy út és a Turán utca kereszt...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Kedves Illetékes! Zuglóban az Egressy út és a Turán utca kereszteződésénél hónapok óta be van szakadva a csatornanyílás. Kérem szíves intézkedésüket, köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS: 2022.09.26 A Fővárosi Csatornázási Művek válasza: ,,Köszönettel vettük bejelentését. A megadott helyszínen található víznyelőt ne...

  • Archibald Stephens hozzászólt a bejelentéshez.

    Közút?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A megadott helyszínen található
    víznyelőt nem társaságunk üzemelteti, ezért a probléma megoldása
    érdekében nem áll módunkban intézkedni.

    Tisztel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Archibald Stephens bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kilyukadt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Füredi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betört aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hibás fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére