Megoldásra vár

Járdán felejtett autók

Az Egressy út - Róna utca sarkán, a parkolóban felejtve áll két, forgalomból kivont, műszaki érvényességgel és parkolási engedéllyel nem rendelkező jármű félig a járdán.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy út 88

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Kovács Mátyás hozzászólt a bejelentéshez.

    A két autóból csak az egyik került eddig elszállításra.
  • Kovács Mátyás visszajelzésére vár.

  • Csiszàr Vince hozzászólt a bejelentéshez.

    Más is bejelentette mindkettőt. Szerintem rövidesen el fognak tünni.
  • Kovács Mátyás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezzel kapcsolatban van visszajelzés? Az autók még útban, a kék csomag a szélvédőről eltűnt.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00109833 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A bejelentéssel érintett gépjármű hatósági jelzéssel felszerelt, ezért a Polgármesteri Hivatal Igazgatási és Hatósági Főosztály
    ...
  • Csiszàr Vince hozzászólt a bejelentéshez.

    Ja azon is van.
  • Csiszàr Vince hozzászólt a bejelentéshez.

    Van egy poszt amiben szintèn egy rendszàmos forgolombòl kivont lejàrt műszakis szabàlytalanùl parkolò autò van. Bàr a Matizròl valòszìnűleg tudnak mert van rajta büntetőcsomag. A Focus lehet ott règeb...
  • Kovács Mátyás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha szokott is erős szél lenni, általában a régóta veszteglő dolgok minden fontos részlete a szükségesnél erősebben szokott rögzítve lenni.

    Mivel a járművek nem csak simán az elérhető parkolóhelyeket
    ...
  • F S hozzászólt a bejelentéshez.

    Arrafele nem szokott erős szél lenni?
  • Csiszàr Vince hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos mindegy Zuglònak amìg van rendszàmuk nem "vihetik" el.
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Kovács Mátyás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Vezér utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Vezér utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Vezér utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére