Megoldásra vár

Tönkrement fedlap

Kérem javítsák meg a fedlapot! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Madzsar József utca / Pünkösdfürdő utca

Hozzászólások

  • Jelölve.

    Seres Csaba
    [Leírás: Leírás: Új logó]
    Budapest Közút Zrt.
    Közútbiztonsági Csoport.
    Mobil : +36 20 419 09 21
    E-mail : csaba.seres@budapestkozut.hu

    P Kérem, gondo
    ...
  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A III. kerület, Madzsar József utca- Pünkösdfürdő utca sarkán, a járdában megsérült, lyukas fedlap cseréjét, javítását Társaságunk megrendelte.
    A hiba elhárításáig szíves türelm...
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Forgalomtechnika"-ról "Közművek"-ra.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Közműakna fedlaphiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Árpád fejedelem útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Népliget M (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére