Válaszra vár

Hiányzó sávfölfestés

Kérem a burkolati jel (kerékpársáv) olyan minőségben vagy gyakorisággal való pótlását, hogy ott legyen.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Parkoló

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Pocsolya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Slachta Margit rakpart (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére