Válaszra vár

Jogszabályellenes kivétel

A kresz külön nevesíti, hogy a megállni tilos táblát nem lehet kivétellel alkalmazni. Kérem a forgalmi helyzet más (jogszerű) módon való jelzését.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Frankel Leó út 38

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére