Válaszra vár

Elképesztő méretű szegély

Anonim Járókelő

Ez a csomópont nem épp gyalogos-barát. De, rendben, elfogadjuk, nagy a járműforgalom a kereszteződésben. De ez a szegély, vállalhatatlan! Kérem, hogy a csomópont összes szegélye legyen süllyesztett. Akiknek szükségük van rá, nekik nem opció, hogy elmenjenek egy másik ákelőhelyhez! Ez a szegély akkora, mint a lámpa egy optikája!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Albertirsai út

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Zebra hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Esztergomi út (XIII. kerület)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Kerékpáros rámpa kellene

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére