Válaszra vár

Zebra hiánya a Virág árok u. óvoda előtt

Anonim Járókelő

Az óvoda oldalán nincs járda, ezért csak a szemközti oldalról lehet átkelni a bejárathoz.
A reggeli forgalomban, kis gyerekekkel veszélyes, mert több oldalról is jöhetnek autók.
Szeretnénk kérni zebrát (lehetőség szerint fényvisszaverős prizmákkal) ill. figyelemfelhívó tábla kihelyezését kérni.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Virág árok 15

Hozzászólások

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére