Megerősítésre vár

Rendkívül koszos burkolat

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.09.28.:
Sajnos itt valami nagy félreértés van. Ez a probléma nem lett megoldva. Annak ellenére, hogy az FKF szeptember 26-án azt írta, hogy gépi takarítással feltakarította a szennyeződést, szeptember 28-án készült fotóim arról árulkodnak, hogy semmi ilyesmi nem történt.
-------------------------------

A Ferenciek tere 2, számnál a Nereidák kútja szobor előtt nagy területen szinte sötét az amúgy világos színű díszburkolat a régóta rárakódott, összetömörödött kosztól. Kérem takarítsák le megfelelően ezt a központban fekvő, turisztikailag kiemelt területet. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Ferenciek tere 2

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a burkolatot forgókefés és magas nyomású géppel is megtakarították munkatársaink, azonban a kőbe ivódott elszíneződést csak polírozási technikával lehetne eltá...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Szemét"-ra.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés leírását "A Ferenciek tere 2, számnál a Nereidák kútja szobor előtt nagy területen szinte sötét az amúgy világos színű díszburkolat a régóta rárakódott, összetömörödött kosztól. Kérem takarítsák le megfelelően ezt a központban fekvő, turisztikailag kiemelt területet. Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2022.09.28.: Sajnos it...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos itt valami nagy félreértés van. Ez a probléma nem lett megoldva. Annak ellenére, hogy az FKF szeptember 26-án azt írta, hogy gépi takarítással feltakarította a szennyeződést, szeptember 28-án k...
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy a burkolat gépi takarítását elvégezték munkatársaink.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/109566/rendkivul-koszos-burkolat
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Megsérült, mocskos szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kálmán Imre utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Ferenciek tere esti kuka ürítés - FKF

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Ferenciek tere M (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére